You are here

Hodnocení oblastního přeboru

 

JARO 2014

Čakovice - 12.4.2014

ml. koedukovaní 11:11

V sobotu 12.4.2014 naši prťouskové uhráli plichtu v Čakovicích. Zápas to byl napínavý až do poslední vteřiny a dělba bodů byla zasloužená. V brance se poprvé ukázal Daník Sanislo, ktery chytil co mohl a na co dosáhl. V obraně tradičné dobře zahrála Péťa Jinřichová, tentokrát jí ovšem velkou konkurencí byla i Anetka Lišková. Na záloze překvapili soustředěnou a aktivní hrou Marek Jirásek a Terezka Marešová, jen tak dál. :-) Hlavní oporou v útoku bylo trio Anička "Bohouš" Maštálková, Týna Jirásková a Vojta Bláha, které skvěle dopňovaly Nany Svobodová a Monika Nováková, která také přispěla vstřelením branky ke konečnému výsledku.

Naším osmým hráčem bylo početné a hlasité rodičovské publikum, které nás hnalo k lepším výsledkům. :-)Sestava:

Daniel Sanislo

Petra Jindřichová, Aneta Lišková, Tereza Marešová, Marek Jirásek, Adéla Nováková, Zuzana Bláhová

Anna Maštálková, Kristýna Jirásková, Vojtěch Bláha, Natálie Svobodová, Monika Nováková

trenér: Marek Baran

FOTKY

 

 

PODZIM 2013

FOTKY BAKOV

Spoje 12.10.2013 - koeduci

K poslednímu domacímu utkání podzimní části sezony nastoupilo 16 mrňousků a už jen fakt, že nás bylo tolik demoralizoval soupeře. 7 statečných spojařských prťat vyrazilo do boje proti naší velké početní převaze. V prvním poločase bylo ještě skóre vyrovnané 7:7, ale druhou půli už nedokázali odolávát a celkové skóre se zastavilo na hodnotě 16:9 v náš prospěch. Na hřišti se postupně vystřídali všichni a všichni podali pěkný a bojovný výkon.

Modřany 12.10.2013 - koeduci
 
Hrálo se na Našem hřišti. Počasí nám přálo, byla sice zima , ale nepršelo.Hráčů dorazilo hodně , naši byli v početní převaze.Zápas jsme začali my. Poločas skončil nerozhodně 7:7. Ve druhé půli jsme střelili více gólů(9:2). Utkání tak nakonec skončilo naším vítězstvím 16:9. Nejvíce branek střelil Dan (10).Velkou zásluhu má také obránce David a brankář Honza . Nesmíme zapomenout ani na naše nejmladší hráče,kteří také statečně hráli.
sestava:
brána: Jan Jakub Pešek
 
útok:  Dan Svoboda (10)
            Týna Jirásková (3)
            Anička Maštalková (2)
            Anička Jindřichová (1)
            Naty Svobodová
            Monča Nováková
              
obrana: David Jetel
                Péťa Jindřichová
                Anetka Lišková
                Terezka Marešová
                Mára Jirásek
                Kačka Valtová
                Kuba Hrnčíř
trenéři: Šárka Schülerová
                Marek Baran
 
Těším se na další zápas .                                                                                                          Oslavující obličej Emotikona  Týna Jirásková     
 
 

 Březno 5.10.2013 - mladší žačky a koeduci

Na výlet do Března vyrazilo 9 statečných mladších žaček. Do brány jsme obětovali Bohouše, která podala skvělý výkon, ale chyběla v útoku..... Obranu si řídila Peťka Jindřichová a v útoku řádila Klarka Vandová. Bohužel to nestačilo a konečný vyslědek byl 3:14 v náš neprospěch.

V dalším zápase naše řady posílili dorazivší chlapci a Eliška s Majdičkou a nastoupili k zápasu v kategorii koeduků. Utočníci se vrhali do domácí obrany beze strachu, obrana bojovala o každý balón a Anička Jindřiška v bráně chytila co šlo (snad kromě rýmy). Konečný výsledek byl, po napínavém závěru, opět v náš neprospěch 7:8.

K poslednímu zápasu dne nastoupil tým mladších žaček ochuzen o Adélu (už toho měla fakt dost) a o Terezku, která se při "blbnutí" vedle hřiště srazila s Natálkou. Natálka to odnesla malou modřinou, ale Terezce narostl nad okem tak velký monokl, že přes něj skoro neviděla. Zbylé princezny ovšem zabojovaly a urvaly vyhru 7:3. Anička Jindřichová v bráně skvěle spolupracovala se svojí sestrou Petrou na beku. Záložnice Káťa a Eliška poslouchaly trenéry a motaly se pod nohy utočnicím z Března. A útočnice Klárka (sama dala 6 gólů), Bohouš (1 gól), Natálka a Monička (obě spousta doběhnutých a zachráněných balónů) držely míč v našich rukách a pravidelně skórovaly.

Velký dík všem, kteří s námi jeli a podporovali děti při zápasech. :-)

Zápas s Březnem koeduci.
Prohráli jsme 8:7.
Obrana(Ádélka ,Kačka, Peťule ,Ondra ,Elis)  super a David dobrej bek. Brána(Anička) dobré, soupeři stříleli nahoru ,byli to srabi. Malý útok hrál dobře.(Naty, Monča, Majda).  Velký útok (BOHOUŠ,KLÁRA,DAN)hrůza nedokázali si  přihrát, padal jim balon. Dan a Klára stříleli kilometr od  brány, když už se trefili tak to házeli brankaři do ruky. Prostě hrůza, měli jsme na výhru. :-(((((((((( Chybělo povzbuzení od fanoušků.
Psal Dan Svoboda:3
 
Dnes jsme vyhrály nad Březnem.
Hrálo nás 9,včetně zraněné Terezky.
Útok hrál velmi dobře.
Obrana hrála také dobře a brankářka
také velmi dobře.Mě se celý zápas
líbíl.Děkuji trenérům za pomoc.
Útok byl (Bohouš Anča Naty a Monča).
Obrana byla (Kačka Terka Péťa a Eli).
Brána byla Anča.
Naty Svobodová
 
 
Podlázky 28.9.2013 - koeduci

Tentokrat byla početní převaha na naši straně. :-) O naše vítezství se opět postaral Dan Svoboda, který odehrál celý zápas bez střídání a nastřílel většinu našich gólů. V brance se opět zaskvěl Honzík Pešek a celou obranu řídil David Jetel. Všichni hrali s maximalním nasazením, a to bylo odměněno výhrou 10:7. Rodiče a fanoušci se tentokrát vytáhli a fandili tak, že to bylo slyšet po celych Modřanech. :-)

sestava:

Jan Jakub Pešek

David Jetel, Petra Jindřichová, Ondřej Laštovka, Tereze Marešová, Adéla Nováková, Eliška Laštovková, Katrin Valtová, Marek Jirásek, Aneta Lišková

Dan Svoboda, Kristýna Jirásková, Anna Maštálková, Anna Jindřichová, Natálie Svobodová, Monika Nováková

Marek Baran, Šárka Schülerová

 

V  utkání z Podlázkama jsme vyhráli 10:7.  nejvíc gólů dal Dan Svoboda.
Góly za spartak Modřany daly: Anna (Bohouš),Tyna, Dan a malem Naty.
Malí hraly hezky moc se mi to líbilo. V brane byl Honza Pešek  chytal moc dobře.
Podlázky byli šikovní jak se říká sláva vítězům čest poraženým.
Kapitanem byl Dan Svoboda taky útočník. Hodně zábli ruce příště si vezmu rukavice
snad  nebude taková zima i zítra. Fandové hodně hlasitě fandili moc sem neslyšela co mi trener říká.
Jinak dobrý podlazkám přeju hodně štěstí v dalším zápase.
Anna (Bohouš) Maštalková

 

Řevnice 21.9.2013 - koeduci

Přes velkou početni převahu Řevnic se našim mrňouskům podařilo zvítězit. Největsí zásluhu na našem úspěchu nese Honzík Pešek, který se skvěle zhostil role brankaře. Velky podíl na naší výhře mají také Dan Svoboda a Týnka Jirásková, kteří oba shodně nastřileli po sedmi golech. Obranu si z pozice beka řídila Petra Jindřichová. Konečný výsledek 14:9 (5:1). :-) Děkujeme všem fanouškům za podporu

sestava:

Jan Jakub Pešek

Petra Jinřichová, Adéla Nováková, Jakub Hrnčíř, Katrin Valtová, Kvido Görtler, Tereza Marešová

Dan Svoboda (7), Kristýna Jirásková (7), Natálie Svobodová, Monika Nováková

Šárka Schülerová, Marek Baran

Eda

Hodnocení zápasu Modřany proti Řevnicím 21.9.2013

Eda  byla naštvaná, že přišlo málo dětí. Rozhodčí přišel o 10 min. pozdě. V 1. poločase vylosovali balon Řevnice. Za Modřany nastoupila jako kapitán a bek Petra Jindřichová. Útok Kristýna, Dan, Natka a Monča, v obraně Petra, Aďa, Kačka, Kvído a Kuba. 1. poločas jsme vyhráli 5:1. V 2. poločase jsme měly 6, střílela ji Týna dala gól. Modřany vyhrály zaslouženě 14:8. Všichni byly šťastni, hrály výborně. Přejeme jim úspěch v příštím zápase!!!

Anna Jindrřichová

 

Čakovice 7.9.2013 - koeduci
K prvnímu zapasu nové sezóny nastoupily naše naděje v sobotu 7.9.2013. Zápas se vyvíjel jednoznačně a nebylo pochyb o našem vítězství. Naše zkušené útočnice si občas vzpoměly, že tentokrat nehraji vybiku, ale hazenou, a vsítily krásných 10 gólů. Na obraně skvěle zahrál David Jetel doplňovaný Peťulkou a Ondráškem na jedné straně prťouskama z přípravky na druhé straně. V bráně bezchybně zachytal Oliver. Díky všem rodičům, kteří přisli podpořit svou ratolest.

sestava:
Oliver Andrle
David Jetel, Petra Jindřichová, Ondřej Laštovka, Kvido Görtler, Adéla Nováková, Tereza Marešová, Eliška Laštovková, Kateřina Valtová
Kristýna Jirásková, Anna Jindřichová, Anna Maštálková, Klára Vandová, Monika Nováková

 

 

JARO 2013

 

18.5.2013 Podlázky

V sobotu ráno jsme vypustili na hřiště náš házenkářský potěr, dětí bylo tolik, že střídačka praskala ve švech. Během zápasu se na hřišti vystřídali všichni a všichni tudíž přispěli k vydřené remíze 5:5. Podpora rodičů byla obrovská, někdy až za hranicí pravidel, když nám rodiče vbíhali na střídačku a snažili se chválit své ratolesti, dávat  jim svačinu a balit je do dek; někdy nám rodičovská podpora znemožňovala předávání pokynů dětem na hřiště, ale i přesto přes všechno to byl moc pěkný a napínavý zápas. Takže díky všem zúčastněným a těším se na další utkání.

 

19.5.2013 Březno – turnaj mladších žaček

V neděli jsme i posilami z Čakovic vyrazili bojovat o účast na Mistrovství ČR. V úvodním zápase holky přehrály družstvo Březno B, ve druhém však podlehly Bakovu a remíza ve třetím zápase s Březnem A nás posunula na druhou příčku v oblastním přeboru a tedy pojedeme na Pohár ČR do Tymákova.

Sestava:

Květa Křížová

Klára Rousová, Michaela Houdková, Petra Jindřichová, Patricie Havrdová, Tereza Marešová

Kristýna Jirásková, Klára Vandová,  Anna Jindřichová, Anna Maštálková, Anna Jakimeczková, Barbora Špatková

 

 

11.-12.5. Březno a Bakov

Velmi náročný víkend, pro některé děti 7 zápasů, se vydařil tak napůl. Mladší žáci potvrdili postup na mistrovství republiky a mladší žačky si uchovaly naději na postup na mistrovství republiky. V Březně se nám poměrně dařilo a získali jsme potřebné body, zato Bakov byl mnohem vzpurnější a naše jednogólová prohra nám prodloužila čekání na vytoužený postup na mistrovství republiky. V Březně holky urvaly jednu výhru a utržily jednu nešťastnou prohru. V Bakově náš tým vyztužily posily z Čakovic. Po počátečních zmatcích způsobených nesehraností našich matadorek a nových hráček, se v průběhu zápasu vylepšoval celý herní projev. Příští týden nás čeká závěrečný turnaj sezóny a já pevně věřím, že se nám postup podaří vybojovat, holky na to mají a zaslouží si jet na mistrovství.

 

 

27.4. Spoje : Modřany

mladší koedukovaní 3:4

Sobotní utkání na Spojích bylo odehráno za chladného a deštěm hrozícího počasí, avšak ani zima nezastavila naše rozjeté koeduky a my mohli slavit další vítězství v řadě. V brance opět stanul Patrik, tentokrát bohužel ne bezchybný, několik chvil nepozornosti naše konto zatížilo 3 brankami. Na obraně se opět zaskvěla přesnou a rychlou hrou Kája Rousová, kterou výborně doplňovala Péťa Jindřichová, obě odehrály bez střídání. Na postu třetího obránce se střídaly Terezka, Simonka a Adélka, přičemž právě nejmladší  a nejmenší Adélka ukázala, že je s ní potřeba do budoucna počítat. Útočné řady nám dokázaly, že nejsme týmem jednoho střelce, ale ohrozit soupeřovu svatyni dokáže každý. V tomto zápase se gólově chytla Anička Bohouš Maštálková a Dan Svoboda. Pochválit je ovšem třeba i ostatní stálice v útoku, tedy Týnu Jiráskovou a Aničku Jindřichovou, ale především je třeba pochválit snaživý výkon nováčků této sezóny – Natálky Svobodové, Moničky Novákové, Aničky Machové a Šimona Mareše. Díky všem zúčastněným, rodičům a fanouškům.

EDA

 

20.4. Čakovice : Modřany

K prvnímu jarnímu utkání nastoupili koeduci v silné sestavě a snad poprvé v historii mrňousů jsme hrali proti soupeři, který měl menší hráče než my. Tým čakovických prťat jsme převálcovali dechberoucím rozdílem 2:0. Čisté konto v bráně udržel Patrik. V obraně jsme vyzkoušeli nové naděje a po několika počátečních zmatcích, všichni zvladli běhat tam, kam měli. Standartně dobrý výkon podali zkušení matadoři Darek, Dáda a Ondráš, který hrál pozorně a sebral soupeři několik míčů. Skvěle se zapojila i nová děvčata, Terezka, Eliška a Šárka. V útoku se blýskla Anička Jindřichová, která nastřílela všechny naše góly. O vsítění branky se snažili i ostatní, bohužel však Čakovice měli v brance výborného gólmana, který naše útočné snahy hatil přesnými zákroky.

sestava:
Patrik Jirásek
Darek Vágner, David Jetel, Ondra Laštovka, Terezka Marešová, Šárka
Pavlová, Eliška Laštovková
Dan Svoboda, Anička Jindřichová (2), Anička Maštálková, Kristýna
Jirásková, Klárka Vandová, Natálka Svobodová, Klárka Pištorová

EDA

13.10. Modřany : Bakov

Mladší žačky 14:14

V prvním ranním zápase se představily velmi omlazené mladší žačky. Pro polovinu týmu to byl první zápas v životě, zrovna tak i pro polovinu rodičů, kteří nervozně postávali kolem střídačky. :-) Celá tíha zápasu spočinula na bedrech zkušených šesti- až desetiletých hráček, které to ustály a dokázaly nám, že když je třeba, tak umí.... Největší zásluhy na tom, že jsme dokázaly v utkání dotáhnout až čtyř brankový rozdíl mají především Kája Rousová, Týnka Jirásková a Anička Jindřichová. Celý zápas se tak stal příslibem zápasů příštích, kdy i z trpaslíčků se stanou zkušené hráčky a my budeme moci beze strachu z výsledku vyrazit na velké celorepublikové turnaje. :-)

EDA

Mladší žáci 14 : 5

Výborný zápas, kde všichni do jednoho předvedli vynikající výkony. Díky těmto jejich výkonům odpovídal i konečný výsledek zapasu 14:5. Zde není více co dodat: prostě si všichni zaslouží velkou pochvalu.

Starší žáci 13 : 15

I starší žáci předvedli krásnou hru, kde se nikomu nedá téměř nic co vytýkat. Jedinou škodou je, že v první třetině zápasu nám nevycházela střelba, kde naši kluci obstřelovali tyčky ze všech stran, čímž nám soupeř odskočil na rozdíl 6ti branek. Střelba se klukům ustálila zhruba pár minut před koncem 1. poločasu. Bohužel i přes veškerou snahu se nám nepodařil šestibrankový rozdíl dotáhnout a utkání skončilo rozdílem 2 branek ve prospěch hostí 13:15. Všichni hráči úžasně bojovali až do úplného konce. Během celého utkání předváděli obrovskou bojovnost o míč a každý bod (vypichování míčů soupeři v běhu; takové skoky pro míče, že já bych byl čtyřikrát „vejpůl“; nic nedali soupeři zadarmo – prostě výborná hra všech). 

Míra

6.10. Podlázky : Modřany

ml.koedukovaní 1:17

Jednoznačný vývoj utkáni naznačovala již naše početní převaha. Soupeř měl na střídání jen jednoho šestiletého chlapce a my 8 natěšených a výhry chtivých koeduků. :-)  Během hry se ukázalo, že naše převaha není jen početní, ale tkví převážně ve zkušenostech hráčů. Zatímco se soupeř potýkal se základy házené, naše dítka pohodově navyšovala skore až na konečných 17:1. Není to tak dlouho, co si naši koeduci vozili z Podlázek "pěkný klepec" a teď už můžeme s nadšení psát, že jsme vedli díky zkušenostem hráčů :) Musí se ale nechat, že kluci jsou přeci jen "zkušenější" (nebo možná šikovnější :)) než děvčata a tak převážnou zásluhu na vítězství nesou oni. Za sebe (Madla) (za tu chvilku,co jsem viděla), bych chtěla pochválit Káju Rousovou, která hrála na beku a sbírala jeden balón za druhým.

Gina a Eda 

29.9. Modřany : Březno

V tomto kole se utkala především dívčí družstva Modřan. Bohužel však byla velice oslabena, protože mnoho děvčat bylo nemocných nebo odjetých. I tak se ale podařilo vybojovat alespoň nějaké body. Koeduci a mladší žákyně získaly dohromady 6 bodů. Starší žákyně jedno utkání prohrály, druhé vyhrály, ale soupeřem jim bylo  družstvo mladších žákyň.

Velké naděje se vkládaly do družstva dorostenek. Bohužel však chyběly hned tři hráčky do obrany a jedna útočnice, která byla při posledním střetnutí hlavní střelkyní. Družstvo Března bylo jasně lepší a naše něžná obrana v čele s brankařkou Pavlou Láskovou nezvládla odolávat soupeřovým útočnicím. Slabý plamínek naděje svitnul na začátku druhého poločasu, kdy se snížilo na rozdíl dvou branek, ale vytrvalý déšť ho uhasil.

Družstvo žen se sešlo v silné sestavě. Avšak naše útočnice si často vylámaly zuby na již tradičně skvěle hrajícícm beku Března - Jindře Kryštofkové. Toto utkání se příliš nevyvedlo naší brankařce Tereze Sedlákové, která dostávala celkem laciné góly. Až do posledních vteřin jsme se snažili dotahovat. Na úplný závěr utkání rozhodčí Erhart odpískal pokutový hod za faul na naši útočnici, který proměnila Hana Čermáková. Tím se podařilo získat alespoň jeden bodík na remízu 16:16.

 

15.9. Modřany : Spoje a 16.9. turnaj dorostenek v Modřanech

V sobotu 15.9.2012 jsme družstvům Spojů mnoho bodů nenechali. Starší žákyně uhrály remízu 12:12, starší žáci prohráli, muži, ženy B i koeduci vyhráli svá utkání.

Koeduci 8:6

Ve druhém utkáni letošní sezóny naše naděje opět urvali výhru 8:6. Zápas to byl velmi pohledný, plný dobře zahraných útočných systémů, bohužel však i střelby přímo do brankáře a nebo hodně mimo branku. Naší dva brankáři zachytali standartně a bez větších chyb. Na obraně se vyznamenali především David Jetel a Kája Rousová (oba postupně v roli beka). V útoku se nejvíce činila trojice Oli Andrle, Daník Svoboda a Matěj Hájek, kteří perfektně zahrávali domluvené signály. Velký dík patří rodičům, kteří byli naším osmým hráčem a vydatným povzbuzováním táhli děti k vítězství. :-) 

V neděli se činilo družstvo dorostenek (bohužel v oslabené sestavě). Vyhrály nad Spojemi i Bakovem a utkání s Březnem bylo vyrovnané až do posledních vteřin. Podlehli jsme o dvě branky vinou něžné obrany.

 

8.9. Modřany : Čakovice

Prvním oddílem oblastního přeboru, který vyzkoušel naše nové zázemí, byly Čakovice. Za krásného počasí se odehrálo pět utkání. Jedinou komplikací byla neúčast rozhodčího Zavadila, který měl řídit utkání starších žákyň a především mužů.

mladší koedukovaní 8:6

V prvním zápase nové sezóny se úspěšně představil omlazený tým koeduků. Tahouny celého utkání se stala dvojčata Hajkovi, Štofy v bráně a Matěj jako nejproduktivnější střelec. Je ovšem třeba pochvalit všechny za bojovnost a neutuchající touhu po vítěztví.

ženy 12:11

Velice vyrovnané utkání. Převažovala hra obran. Oba útoky měly problém si vypracovat střelecké šance či překonat kvalitně chytající brankařky. Modřany si vetšinu utkání udržovaly skromný náskok, který vydržel až do závěrečného hvizdu rozhodčího Erharta a stačil k zisku prvních podzimních bodů.

starší žákyně 5:14

Z důvodu absence většiny starších žákyň, musely na naší střídačce vypomoci mladší žačky, které ještě nemají tolik odehráno. Proti děvčatům Čakovic se jim nedařilo prosazovat a bohužel se setkaly i s velice nesportovním chováním. Velkými oporami týmu byly tentokrát tři hráčky - Daniela Holmanová, Petra Duchková na obraně a Pavla Lásková v bráně. Vynesly do útoku mnoho míčů, ale ty se kolikrát nedostaly ani do útočné třetiny. Abychom zjistili jakou mají naše starší žákyně na podzim formu, budeme si muset počkat na další kola.

starší žáci 15:28

muži 19:22 

FOTKY