1.kolo 10.9.2016 |
|||||||||
8:30 | 801 | koeduci | TJ Spartak Modřany | : | TJ Avia Čakovice | 7:11 | (3:8) | Erhart | |
9:40 | 3 | muži | TJ Spartak Modřany | : | TJ Avia Čakovice | 17:15 | (9:4) | Rys | |
10:50 | 502 | st.žky | TJ Spartak Modřany | : | TJ Avia Čakovice | 7:7 | (1:3) | Dlouhý | |
12:00 | 403 | st.žci | TJ Spartak Modřany | : | TJ Avia Čakovice | 15:8 | (9:3) | Erhart | |
13:20 | 302 | dky | TJ Spartak Modřany | : | TJ Avia Čakovice | 14:14 | (9:5) | Jáneš | |
14:40 | 201 | dci | TJ Spartak Modřany | : | TJ Avia Čakovice | 16:21 | (8:8) | Duchková | |
16:00 | 102 | ženy | TJ Spartak Modřany | : | TJ Avia Čakovice | 16:9 | (7:3) | Erhart | |
2.kolo 17.9.2016 | |||||||||
9:15 | 406 | st.žci | TJ Sokol Podlázky | : | TJ Spartak Modřany | 10:9 | (5:2) | Šimůnek | |
10:30 | 7 | muži | TJ Sokol Podlázky | : | TJ Spartak Modřany | 22:22 | (13:14) | Šimůnek | |
3.kolo 24.9.2016 | |||||||||
9:30 | 805 | koeduci | TJ Spartak Modřany | : | Sokol Březno | 11:10 | (6:7) | Jáneš | |
10:40 | 504 | st.žky | TJ Spartak Modřany | : | Sokol Březno | 9:13 | (5:7) | Pánek | |
11:30 | 104 | ženy | TJ Spartak Modřany | : | Sokol Březno | 21:25 | (10:13) | Jáneš | |
13:00 | 304 | dky | TJ Spartak Modřany | : | Sokol Březno | 21:6 | (13:3) | Pánek | |
14:20 | 702 | ml.žky | TJ Spartak Modřany | : | Sokol Březno | 18:5 | (9:3) | Leinweber | |
15:40 | 10 | muži | TJ Spartak Modřany | : | TJ Republikán Praha | 17:9 | (7:5) | Leinweber | |
4. kolo 1.10.2016 | |||||||||
11:15 | 808 | koeduci | NH Řevnice | : | TJ Spartak Modřany | 13:12 | (6:7) | Holý | |
12:20 | 413 | st.žci | NH Řevnice | : | TJ Spartak Modřany | 9:8 | (4:5) | Holý | |
13:25 |
16 |
muži |
NH Řevnice |
: |
TJ Spartak Modřany |
23:14 |
(13:10) |
Leinweber |
|
2.10. | 10:00 | 715 | ml.žky | Louka | : | TJ Spartak Modřany | 7:10 | (3:5) | Laštovková |
5. kolo 8.10.2016 | |||||||||
9:10 | 17 | muži | TJ Spartak Modřany | : | TJ Sokol Bakov | 19:14 | (7:8) | Lenfeld | |
10:30 | 414 | st.žci | TJ Spartak Modřany | : | TJ Sokol Bakov A | 7:15 | (4:7) | Jáneš | |
11:40 | 704 | ml.žky | TJ Spartak Modřany | : | TJ Sokol Bakov | 6:7 | (3:5) | Jáneš | |
12:50 | 307 | dky | TJ Spartak Modřany | : | TJ Sokol Bakov | 13:14 | (6:6) | Lenfeld | |
14:10 | 415 | st.žci | TJ Spartak Modřany | : | TJ Sokol Bakov B | 10:7 | (8:3) | Jáneš | |
15:30 | 507 | st.žky | TJ Spartak Modřany | : | TJ Sokol Bakov | 10:21 | (4:12) | Lenfeld | |
16:30 | 107 | ženy | TJ Spartak Modřany | : | TJ Sokol Bakov | 12:13 | (5:5) | Lenfeld | |
6. kolo 15.10.2016 | |||||||||
změna | 9:30 | 509 | st.žky | TJ Spartak Modřany | : | TJ Stará Huť | 15:3 | (8:2) | Kundrát |
10:50 | 813 | koeduci | TJ Spartak Modřany | : | TJ Stará Huť | 6:14 | (2:6) | Duchková | |
změna | 12:00 | 24 | muži | TJ Spartak Modřany | : | TJ Stará Huť | 14:27 | (7:17) | Kundrát |
13:10 | 705 | ml.žky | TJ Spartak Modřany | : | TJ Stará Huť | 10:12 | (6:6) | Duchková | |
7. kolo 22.10.2016 | |||||||||
09:00 | 420 | st.žci | KNH Spoje Praha | : | TJ Spartak Modřany | 8:18 | (2:12) | Vejvoda | |
10:05 | 310 | dky | KNH Spoje Praha | : | TJ Spartak Modřany | 24:16 | (13:9) | Jáneš | |
11:20 | 203 | dci | KNH Spoje Praha | : | TJ Spartak Modřany | 5:29 | (3:19) | Jáneš | |
110 | ženy | KNH Spoje Praha | : | TJ Spartak Modřany | Rys | ||||
13:50 | 26 | muži | KNH Spoje Praha | : | TJ Spartak Modřany | 16:14 | (7:6) | Rys | |
změna | 12:35 | 814 | koeduci | KNH Spoje Praha | : | TJ Spartak Modřany | 11:12 | (4:7) | Dlouhý |
nadstavbový turnaj ml.žky - Modřany 25.9.2016 |
|||||||||
8:30 | 707 | ml.žky | TJ Spartak Modřany | TJ Stará Huť | 5:8 | (3:3) | Žďárská | ||
9:50 | 709 | ml.žky | TJ Spartak Modřany | TJ Sokol Březno | 6:7 | (5:4) | Bartoň | ||
11:10 | 710 | ml.žky | TJ Stará Huť | TJ Sokol Bakov | 8:6 | (5:3) | Duchková | ||
12:20 | 712 | ml.žky | TJ Sokol Bakov | TJ Sokol Březno | 17:4 | (6:1) | Pešek | ||
13:40 | 711 | ml.žky | TJ Sokol Březno | TJ Stará Huť | 6:18 | (3:8) | Bartoň | ||
15:00 | 708 | ml.žky | TJ Sokol Bakov | TJ Spartak Modřany | 4:11 | (2:7) | Žďárská | ||
nadstavbový turnaj dci - Modřany 23.10.2016 | |||||||||
ZMĚNA | 11:30 | 204 | dci | TJ Spartak Modřany | KNH Spoje Praha | 27:2 | (16:2) | Jáneš | |
ZMĚNA | 12:50 | 205 | dci | KNH Spoje Praha | TJ Avia Čakovice | 3:18 | (1:11) | Jáneš | |
ZMĚNA | 14:10 | 206 | dci | TJ Avia Čakovice | TJ Spartak Modřany | 30:23 | (15:11) | Jáneš | |
nadstabový turnaj dci - Spoje 16.10.2016 | |||||||||
9:00 | 207 | dci | TJ Spartak Modřany | KNH Spoje Praha | 16:6 | (9:2) | Svoboda | ||
10:20 | 209 | dci | TJ Avia Čakovice | TJ Spartak Modřany | 0:10 | kont. | Janková | ||
11:40 | 208 | dci | KNH Spoje Praha | TJ Avia Čakovice | 10:0 | kont. | Svoboda | ||
nadstavbový turnaj dci - Čakovice 18.9.2016 | |||||||||
9:00 | 211 | dci | KNH Spoje Praha | TJ Avia Čakovice | 10:24 | (7:10) | Molnár | ||
10:20 | 210 | dci | TJ Spartak Modřany | KNH Spoje Praha | 16:5 | (7:3) | Molnár | ||
11:40 | 212 | dci | TJ Avia Čakovice | TJ Spartak Modřany | 19:18 | (7:9) | Molnár | ||
Jáneš |