Pohár České republiky dorostenek 27.8.-29.8.2021

1. Draken Brno vs. TJ Spartak Modřany 16:10 (7:4) Hejl-Doležal

2. TJ Přeštice vs. TJ Žatec 18:12 (8:4) Kult-Černý

3. TJ S. Osek nad Bečvou vs. Sokol Krčín 14:35 (9:15) Hejl-Kult

4. TJ Spartak Modřany vs. TJ Přeštice 12:20 (5:10) Doležal-Černý

Rozpis

4.9.2021
  I. liga ženy sk. B 14:30 238 Sokol Blovice : Modřany  Váca 18:8  (11:2) 
5.9.2021
 
II. liga muži sk. A
9:30 404 Modřany :
Sokol Tymákov B
 Leinweber 16:19 (9:9)   
  I. liga ženy sk. B 11:00 233 TJ S. Ejpovice : Modřany Plaček  12:14  (6:6)
11. 9. 2021
  I. liga ženy sk. B 12:30 232 Modřany : KNH Chomutov Gřes    16:16 (7:7) 
                   
  ženy 9:30 101 Modřany : Březno Duchková  14:17  (7:7) 
  starší žákyně 10:50 501 Modřany : Březno Čermáková   11:11 (5:8) 
12. 9. 2021
 
II. liga muži sk. A
9:00 409 TJ S. Ejpovice : Modřany Zimmermann   13:19 (9:6) 
25. 9. 2021
  muži 9:00 6 Modřany : Spoje Holý ml.    
  starší žákyně 10:20 505 Modřany : Spoje Jáneš    
  starší žáci 11:30 406 Modřany : Spoje Holý ml.    
  dorostenky 12:40 307 Modřany : Spoje Holý ml.    
  koeduci 14:00 803 Modřany : Spoje Jáneš    
  ženy 15:00 105 Modřany : Spoje Jáneš    
26. 9. 2021
 
II. liga muži sk. A
9:30 414 Modřany : Baník Most NH      
  I. liga ženy sk. B 11:00 235 Modřany : TJ Přeštice    

   

2. 10. 2021

  ženy 9:00 107 Stará Huť : Modřany Pešek    
  starší žákyně 10:15 507 Stará Huť : Modřany Fišer    
  koeduci 11:20 804 Stará Huť : Modřany Fišer    
  dorostenky 12:25 308 Stará Huť A : Modřany Leinweber    
  muži 13:40 7 Stará Huť : Modřany Leinweber    
  dorostenky 14:55 309 Stará Huť B : Modřany Leinweber    
  starší žáci 16:10 407 Stará Huť : Modřany Fišer    
3. 10. 2021
 
II. liga muži sk. A
9:30 418 Modřany : TJ S. Kyšice      
  I. liga ženy sk. B 13:00 245 TJ Přeštice : Modřany      
9. 10. 2021
 
II. liga muži sk. A
16:00 421 TJ Všenice : Modřany      
  I. liga ženy sk. B 14:30 248 Modřany : Sokol Blovice      
                   
  muži 9:30 11 Modřany : Litvínov Erhart    
  starší žáci 10:50 411 Modřany : Podlázky Erhart    
10. 10. 2021
  II. liga muži sk. A 10:30 423 TJ Plzeň-Litice Modřany      
  I. liga ženy sk. B 11:00 243 Modřany TJ S. Ejpovice      
16. 10. 2021
  starší žáci 9:30 414 Řevnice : Modřany Bláha    
  muži 10:45 14 Řevnice : Modřany Bláha    
17. 10. 2021
 
II. liga muži sk. A
13:00 429 KNH Chomutov : Modřany      
  I. liga ženy sk. B 10:45 242 KNH Chomutov : Modřany      
23. 10. 2021
 
II. liga muži sk. A
16:00 430 Modřany : TJ Žatec      
                   
  muži 8:20 16 Modřany : Bakov Erhart    
  ženy 9:40 113 Modřany : Bakov Erhart    
  koeduci 11:00 809 Modřany : Bakov Indrová    
  dorostenky 12:00 313 Modřany : Bakov Erhart    
  starší žáci 13:20 416 Modřany : Bakov Indrová    
  starší žákyně 14:20 513 Modřany : Bakov Indrová    
30. 10. 2021
 29.9. koeduci 17:00 806 Čakovice : Modřany Procházka    
  ženy 10:05 115 Čakovice : Modřany Bláha    
  starší žáci 11:20 421 Čakovice : Modřany Procházka    
  dorostenky 12:25 315 Čakovice : Modřany Bláha    
  muži 13:40 21 Čakovice : Modřany Bláha    
  starší žákyně 15:05 515 Čakovice : Modřany Boček    
                   

 

Tréninky

Tréninky

úterý

žáci

16:30 - 18:00

 

dorostenci + muži

18:00 - 20:00

středa

žačky

17:00 - 18:30

 

ženy + dorostenky

18:00 - 20:00

čtvrtek  dorostenci + muži

18:00 - 20:00

 pátek

přípravka

17:00 - 18:00

 

žáci+žačky

17:00 - 18:30

 

ženy + dorostenky

18:00 - 20:00

 

Oslavy 80 let národní házené v Modřanech a 115 let od vzniku NH

Fotografie naleznete ZDE

 

Program:

9:00 Zápas žactva

10:00 Turnaj generací

5 družstev žen

5 družstev mužů

17:00 Utkání Fanoušci x Výběr Modřan

17:30 Kapela Fernetový opar

 

Zajištěno občerstvení, rozpálený gril,

kolem 16 hodiny pečené maso.

 

Moc se na Vás těšíme!

 

Kdo by si chtěl zahrát, kontaktujte nás

prosím na email MagdickaV@seznam.cz

46. ročník Českého poháru - muži - osmifinále

Ž A T E C, 2 0 2 0 - skupina "B"         
                   
46. ročník Českého poháru - muži - osmifinále         
hala OASOŠZE Žatec, 4.1.2020 Žatec Všenice Most Raspenava Modřany Chomutov skore body pořadí
TJ Žatec Ž 5 : 7 13 : 12 11 : 7 11 : 9 18 : 11 58 : 46 8 2.
TJ Všenice 7 : 5 A 14 : 12 14 : 9 10 : 11 14 : 13 59 : 50 8 1.
Baník Most NH 12 : 13 12 : 14 T 13 : 8 14 : 12 17 : 8 68 : 55 6 3.
TJ Jiskra Raspenava 7 : 11 9 : 14 8 : 13 E 6 : 10 9 : 14 39 : 62 0 6.
TJ Spartak Modřany 9 : 11 11 : 10 12 : 14 10 : 6 C 12 : 13 54 : 54 4 5.
KNH Chomutov 11 : 18 13 : 14 8 : 17 14 : 9 13 : 12 2020 59 : 70 4 4.

 

Střelci

                    Celkové pořadí
Kaplan Jaroslav MOD 1 2 4 9 6     22 2.-3.
Jetel Matyáš MOD 2 3 6 1 2     14  
Štěrba Jaroslav MOD 1 2           3  
Jáneš Lukáš MOD 5 3 2 1 4     15  

Superpohár starších žákyň Pustějov

Superpohár 2019

4.5.2019 Pustějov

starší žákyně

Nábor

Superpohár mladších žákyň 2019

ROZPIS UTKÁNÍ ZDE

Na obrázku může být: text

Memoriál L. Semeráka a L.Řezníčka - 15.ročník - ženy

Na obrázku může být: 11 lidí, smějící se lidé

ZHP mladší žákyně 2019

Na obrázku může být: 9 lidí, smějící se lidé

Pages

Subscribe to modrany.narodnihazena.cz RSS