You are here

Hodnocení OP jaro 2015

Mladší žákyně Bakov : Modřany 5:11 
 
V sobotu 23.5.2015 vyjely mladší žačky k poslednímu utkání sezóny do Bakova. Sestava byla kompletní, ale hlavinky bohužel svázané povinností vyhrát. S prvním soupeřovým útokem jsme dostaly první gól a náš útok hral "na sněhuláka", už to začínalo vypadat, že budeme hrát vyrovnaný zápas, obrana se však zvedla, útok začal proměňovat šance a do poločasu si holky vypracovaly náskok 6:2. V druhé půli už jsme jen urdžovaly bezpečný náskok a zkoušely různé herní varianty. Konečný výsledek 11:5 nám dává téměř stoprocentní jistotu účasti na Poharu ČR v Dobrušce.
 
Starší žákyně Modřany : Březno 11:7 (4:2)
 
Družstvo soupeře bylo tvořeno převážně mladšími žákyněmi, což náš útok sice také, ale sázeli jsme na kvalitu a zkušenosti zadních řad. To se bohužel ukázalo jako bláhové. Šikovné útočnice Března dělaly našim obránkyním veliké potíže a dobrou střelbou nám párkrát pěkně zatápěly. Naopak náš útok se dostával do mnoha pěkných šancí, avšak zas a znovu to kazila nepřesná střelba. Nakonec jsme přeci jen urvali vítězství 11 : 7. Ikdyž osobně si myslím, že v bráně soupeře mělo být gólů minimálně 20. Snad se děvčata poučí do dalších utkání.

 

Dorostenky Modřany : Březno 19:11 (12:6)
 
Značně oslabené dorostenky března měly v týmu především dvě hrozby: útočnici, která v předešlém zápase žen nasázela 14 branek a vysokou a šikovnou brankařku. Naše obrana bravůrně eliminovala hlavní střelkyni zdvojováním. Tím dostaly prostor mladičké útočnice soupeře, které nám činily potíže již ve starších žákyních. Na brankařku našla naše děvčata také recept. Především zářila Terka Teofilová a jako nová vycházející útočná hvězdička se ukázala původně obránkyně Péťa Duchková

 

Mladší žačky 25.4.2015

Březno "B"

V sobotu dopoledne nastoupily mladší žačky k prvnímu jarnímu utkaní oblastního přeboru proti "béčku" Března. Naše holky převyšovaly soupeře nejen věkem a vzrůstem, ale hlavně zkušeností. V poklidném tempu jsme zvitezily 18:3.

Březno "A"

S "áčkem" jsme hraly až odpoledne a naše holky měly v nohou už zápas s "béčkem a vetšina i zápas za starší žačky a to bylo hodně znát. Březno "A" s přehledem vede tabulku a je už jisté, ze se zúčastní Mistrovství ČR. Holky se praly statečně, ale na soupeře nestačily a prohrály 6:18.

Koeduci

Posledním zápasem sobotního dne byl zápas mrňousků. Holky už měli v nohách dva zápasy za mladší žačky a tak na hřišti byli nejvíc vidět čertví kluci - Daník, Ondra i Mareček. Všichni se snažili, ale na větší a zkušenější tým z Března nestačili. Konečné skóre je 6:16.

 

Nadstavbový turnaj mladších žaček Bakov 26.4.2015

Březno "B"

První zápas tunaje jsme hraly opět proti prťouskům z Března. Utkání se odehrávalo ve stejném duchu jako to sobotní a holky měly za úkol se hlavně příliš neunavit, aby měli dost sil na další dva zápasy. Konečné skore bylo 22:5.

Bakov

Hned na to jsme hrály velmi důležitý zápas s Bakovem. Abychom si uchovaly naději na celkové druhé místo a tudíž i postup na Pohár ČR, musely jsme vyhrát. Kapitánkou a zároveň nejlepší hráčkou Bakova je Barbora Vančurová, která nám v podzimním zápase nasázela všechny góly. Naše obrana se mohla opřít o skvělý výkon Káji, vypustit bránění v úhlech a soustředit na "betonování" středu. V poločase ještě nebylo rozhodnuto, ale po přestávce to útočnice rozjely ve velkém stylu a obrana donutila kapitánku Bakova vystřídat, tím byl odpor úplně zlomen. Končný výsledek zní 15:4.

Březno "A"

Předposlední krok na Pohár ČR....v posledním utkání nás čekal velesilný tým Března "A". Naše holky měly hodinu na regeneraci, doplnění cukrů a tekutin. A my měli hodinu na vymyšlení taktiky. Březno "A" však nastoupilo ve velmi ochuzené sestavě a navíc unavené několika hodinovým čekáním. Holky daly do zápasu všechno, bojovaly o každý míč a v závěru utkání si dokonce vypracovaly tří brankové vedení. Březno ještě stačilo stáhnout na jedno gólový rozdíl, ale víc se nestalo už nic. Celkové skóre 10:9 pro Modřany. Touto výhrou jsme se bodobě dotáhli a dělíme se s Bakovem o druhé místo v tabulce a je jen na nás, jestli dokážeme Bakov na jejich domácí půdě porazit a tím si i vysloužit účast na Poháru ČR a nebo ne.