Memoriál Jana Václavka st. - 14.ročník
***********************************************************
Pořadatel : SPORT KLUB Náchod - oddíl národní házené
Termín: sobota 19.března 2016
Místo: sportovní hala SPORT KLUB Náchod - palubovka
Ředitel: Miloš VÁCLAVEK
Rozhodčí: Petr ŠIMÁNEK (Sokol Krčín)
Mgr. Jan VÁCLAVEK (SPORT KLUB Náchod)
Rozpis zápasů:
1. 8,00 Krčín - Dobruška 20 : 25 ( 10 : 11 )
2. 8,45 Náchod - Modřany 12 : 12 ( 6 : 6 )
3. 9,30 Draken - Krčín 6 : 20 ( 3 : 10 )
4. 10,15 Dobruška - Náchod 27 : 23 ( 12 : 12 )
5. 11,00 Modřany - Draken 12 : 9 ( 6 : 7 )
6. 11,45 Náchod - Krčín 16 : 18 ( 12 : 10 )
7. 12,30 Dobruška - Draken 27 : 13 ( 8 : 5 )
8. 13,15 Krčín - Modřany 12 : 9 ( 6 : 4 )
9. 14,10 Draken - Náchod 9 : 10 ( 5 : 4 )
10. 15,05 Modřany - Dobruška 11 : 25 ( 4 : 8 )
15,55 vyhlášení výsledků, vyhodnocení nejlepších hráček
Konečné pořadí
1. Sokol Dobruška 4 0 0 104 : 67 8
2. Sokol Krčín 3 0 1 70 : 56 6
3. SPORT KLUB Náchod 1 1 2 61 : 66 3
4. TJ Spartak Modřany 1 1 2 44 : 58 3
5. Draken Brno 0 0 4 37 : 69 0
Hodnocení nejlepších hráček předložilo všech pět družstev a oba rozhodčí.
Nejlepší střelkyně jsou vyhodnoceny podle záznamů rozhodčích.
Vyhodnocení nejlepších hráček turnaje.
Brankářka: 1. Marcela Šefcová Kr 10 b. (2+2+2+2+1+1)
2. Hana Bašková Na 6 (2+2+1+1)
3. Lucie Doležalová Do 3 (2+1)
4. Alžběta Kundrátová Dr 2 (1+1)
Obránkyně: 1. Veronika Macková Kr 15 b. (3+3+3+3+3)
2. Žaneta Václavková Na 8 (3+3+1+1)
3. Magdaléna Vilčáková Mo 8 (2+2+2+2)
4. Irena Duchková Mo 7 (2+2+2+1)
5. Markéta Štěpánová Do 2 (1+1)
6. Andrea Korcová Na 1
Radka Žižková Kr 1
Útočnice: 1. Petra Laštovičková Do 14 b. (3+3+3+3+2)
2. Tereza Školníková Na 12 (3+2+2+2+2+1)
3. Petra Kotlářová Kr 8 (3+3+2)
4. Lenka Králíčková Do 4 (2+1+1)
5. Tereza Gajdušková Dr 4 (1+1+1+1)
Střelkyně: 1. Petra Laštovičková Do 44 br.
2. Tereza Školníková Na 34 14. Kristina Kleinwächterová Dr 8
3. Simona Šimánková Kr 27 Hana Podhajská Na 8
4. Petra Kotlářová Kr 25 Zuzana Duchková Mo 8
5. Nela Henclová Do 22 17. Tereza Cabejšková Dr 6
6. Andrea Heclová Do 21 Karolína Kleinwächterová Dr 6
7. Pavlína Krawciwová Na 17 Hana Kadlecová Mo 6
Lenka Králíčková Do 17 20. Petra Koudelková Kr 4
Tereza Gajdůšková Dr 17 Aneta Rydlová Kr 4
10. Lucie Hamanová Kr 10 22. Barbora Kovařková Mo 3
11. Tereza Klímová Mo 9 23. Dana Nývltová Na 2
Zuzana Lubovská Mo 9
Radka Kremlíková Mo 9