Jste zde

Memoriál Moniky Šubrtové - 24.11.2012 - Žatec

Převzato z TJ Šroubárna Žatec

Dnes uspořádal oddíl národní házené další ročník turnaje dorostenek, kterého se zúčastnilo celkem 8 družstev. Domácí celek, SK Chomutov NH, Sp. Modřany, TJ S. Březno, KNH Litvínov, SKNH Louka, TJ S. Tymákov A a B.

Vítězem turnaje se po velmi dobrých a vyrovnaných výkonech stalo družstvo děvčat z Tymákova A, které zvítězilo i ve finálové skupině, do které postoupila družstva z prvních dvou míst základních skupin. Na druhém místě skončilo B družstvo Tymákova zcela zaslouženě před domácím týmem a čtvrtým celkem z Března.

O páté místo se utkala družstva Litvínova a Modřan s výsledkem 12 : 4 pro Litvínov. O sedmou příčku bojovaly týmy z Chomutova a Louky a výhrou 10 : 8 nakonec lépe skončila děvčata z Chomutova.

Turnaj řídili p. Bukovský, T. Sýkora a M. Janák ze Žatce.

Turnaj se hrál systémem každý s každým ve dvou základních skupinách s dvěma postupujícími do finálové skupiny se započítaným výsledkem ze vzájemného utkání v základní skupině. Ve finálové skupině byla dohrána další vzájemná střetnutí a o 5. a 7. místo se utkala družstva, která se umístila na třetích, resp. čtvrtých místech základních skupin. Hrací doba byla 1x20 minut.

Nejlepšími hráčkami na jednotlivých postech byly Vivien Gnändigerová z Tymákova A (brankářka), obránkyně Karolína Mertlová z Tymákova A, útočnice Lenka Kuželová ze Žatce, střelkyně Pavla Šmídlová z Tymákova A a Jana Janečková ze Žatce se 27 brankami. Jana Janečková byla vyhlášena nejplatnější hráčkou turnaje.

Poděkování rodiny Šubrtových a celého oddílu patří sponzorům turnaje, kterými byla firma Laundromat - prádelna Žatec, Zemas - CZ Lenky Hořejší, Grape SC, a.s. Žatec, 1. Servo s.r.o. Žatec, ing. Podholová Podbořany, Ing. Jůna ze Žatce, Stadak Optik Žatec, Cukrárna Květa Žatec, Cukrárna U Irmanů Žatec, Jakub Grežo - autodoprava Žatec, Antonín Pech Žatec, Autodíly B+B Žatec, Ing. Lumír Šopf Podbořany, PM-SPORT Žatec,Hassman Trading s.r.o. Žatec, Kubeš Ivan - I.K. Servis Žatec.

Výsledková část, skupina A: Tymákov A 16:1 Březno, Tymákov A 15:2 Chomutov, Tymákov 14:2 Litvínov, Březno 10:9 Litvínov, Březno 9:5 Chomutov, Litvínov 12:3 Chomutov

Skupina A
místo družstvo bilance skore body
1. Tymákov A 3-0-0 45:5 6
2. Březno 2-0-1 20:30 4
3. Litvínov 1-0-2 23:27 2
4. Chomutov 0-0-3 10:36 0

Výsledková část, skupina B: Tymákov B 11:7 Žatec, Tymákov B 17:8 Modřany, Tymákov B 14:6 Louka, Žatec 14:6 Modřany, Žatec 16:3 Louka, Modřany 12:8 Louka.

Skupina B
1. Tymákov B 3-0-0 42:21 6
2. Žatec 2-0-1 37:20 4
3. Modřany 1-0-2 26:39 2
4. Louka 0-0-3 17:42 0

Výsledková část, finálová skupina: Tymákov A 11:3 Tymákov B, Tymákov A 13:4 Žatec, Tymákov B 10:9 Březno, Žatec 15:6 Březno, o 5. místo Litvínov 12:4 Modřany, o 7. místo Chomuotov 10:8 Louka.