ROZLOSOVÁNÍ TURNAJE - 1x 18 min. | |||||
1. | 08,00 - 08,18 | A1 - A2 | Žatec - KNH Chomutov | 10:0 | |
2 | 08,20 - 08,38 | B1 - B2 | Most - SK Chomutov | 6:5 | |
3 | 08,40 - 08,58 | A3 - A4 | Tymákov - Čakovice | 12:7 | |
4 | 09,00 - 09,18 | B3 - B4 | Bakov - Modřany | 12:3 | |
5 | 09,20 - 09,38 | A5 - A2 | Březno - KNH Chomutov | 11:0 | |
6 | 09,40 - 09,58 | B5 -B2 | Stará Huť - SK Chomutov | 2:12 | |
7 | 10,00 - 10,18 | A1 -A3 | Žatec - Tymákov | 10:7 | |
8 | 10,20 - 10,38 | B1 - B3 | Most - Bakov | 1:11 | |
9 | 10,40 - 10,58 | A4 - A5 | Čakovice - Březno | 3:6 | |
10 | 11,00 - 11,18 | B4 -B5 | Modřany - Stará Huť | 7:4 | |
11 | 11,20 - 11,38 | A2 - A3 | KNH Chomutov - Tymákov | 2:10 | |
12 | 11,40 - 11,58 | B2 - B3 | SK Chomutov - Bakov | 5:7 | |
13 | 12,00 - 12,18 | A4 - A1 | Čakovice - Žatec | 2:13 | |
14 | 12,20 - 12,38 | B4 - B1 | Modřany - Most | 6:2 | |
15. | 12,40 - 12,58 | A3 -A5 | Tymákov - Březno | 8:8 | |
16. | 13,00 - 13,18 | B3 - B5 | Bakov - Stará Huť | 9:0 | |
17. | 13,20 - 13,38 | A2 - A4 | KNH Chomutov - Čakovice | 3:5 | |
18. | 13,40 - 13,58 | B2 - B4 | SK Chomutov - Modřany | 7:7 | |
19. | 14,00 - 14,18 | A5 - A1 | Březno - Žatec | 6:6 | |
20. | 14,20 - 14,38 | B5 - B1 | Stará Huť - Most | 2:11 | |
Souboj o celkové umístění | |||||
21. | 14,40 - 14,58 | B5 - A5 | Stará Huť - KNH Chomutov | 4:4 tr.hody 3:2 | o 9. místo |
22. | 15,00 - 15,18 | A1 - B2 | Žatec - Modřany | 11:8 | Semifinále |
23. | 15,20 - 15,38 | B4 - A4 | SK Chomutov - Čakovice | 7:5 | o 7. místo |
24. | 15,40 - 15,58 | A2 - B1 | Březno - Bakov | 5:7 | Semifinále |
25. | 16,00 - 16,18 | B3 - A3 | Most - Tymákov | 8:14 | o 5. místo |
26. | 16,20 - 16,38 | poražení semifinále | Modřany - Březno | 3:2 | O 3. místo |
27. | 16,40 - 16,58 | Bakov - Žatec | 9:8 | Finále |
Celkové pořadí | ||||||
1. | TJ Sokol Bakov | 6 | 55 | : | 22 | 12 |
2. | TJ Žatec | 6 | 58 | : | 32 | 9 |
3. | TJ Spartak Modřany | 6 | 34 | : | 38 | 7 |
4. | Sokol Březno | 6 | 38 | : | 27 | 6 |
5. | TJ Sokol Tymákov | 5 | 51 | : | 35 | 7 |
6. | Baník Most NH | 5 | 28 | : | 38 | 4 |
7. | SK Chomutov NH | 5 | 36 | : | 27 | 5 |
8. | TJ Avia Čakovice | 5 | 22 | : | 42 | 2 |
9. | TJ Stará Huť | 5 | 12 | : | 43 | 0 |
10. | KNH Chomutov | 5 | 9 | : | 40 | 0 |
Výsledky jednotlivců:
Jindřichová Anna - 2 body - 9.nejlepší obránce
Maštalková Anna - 5 bodů - 5.nejlepší útočnice
Jirásková Kristýna a Vandová Klára - 2 body - 9.nejlepší útočnice
Jirásková Kristýna - 17 gólů - 7. nejlepší střelkyně