You are here

ZHP starší žákyně a dorostenky 2017

Zimní halový pohár, zimní liga mládeže 2017

Oblastní kolo Středočeské oblasti

dorostenky • starší žákyně

sobota 21. 1. 2017, hala Řevnice

 

starší žákyně:                                                      dorostenky:

1. Sokol Bakov                                                      1. Sokol Bakov

2. Sokol Březno                                                    2. KNH Spoje Praha

3. TJ Stará Huť                                                    3. Sokol Březno

4. TJ Avia Čakovice                                             4. TJ Avia Čakovice

5. TJ Spartak Modřany                                          5. TJ Spartak Modřany

 

hrací doba: 1x25 minut

oddechový čas se nečerpá, tresty se zkracují na polovinu, první v rozpise má výhoz

hraje se dle Propozic ZHP, Pravidel NH a SŘ a tohoto rozpisu

 

ředitelka:  Mgr. Ladislava Janková

rozhodčí: Lukáš Jáneš, Jiří Voldan, Petr Holý ml.

 

č. utk.         čas     rozlos.                                                                                           rozhodčí

D1.           8:00     5 – 2         Modřany           –    Spoje                         5:7                Voldan

D2.           8:27     4 – 1         Čakovice          –    Bakov                        5:5                Voldan

D3.           8:54     3 – 5         Březno             –    Modřany                    7:6                Jáneš

D4.           9:21     2 – 4         Spoje               –    Čakovice                    8:9                Holý

D5.           9:48     1 – 3         Bakov              –    Březno                       7:4                Voldan

D6.         10:15     4 – 5         Čakovice          –    Modřany                    4:7                Jáneš

D7.         10:42     2 – 3         Spoje               –    Březno                       8:4                Holý

D8.         11:09     5 – 1         Modřany           –    Bakov                        4:6                Voldan

D9.         11:36     3 – 4         Březno             –    Čakovice                    3:6                Jáneš

D10.         12:03     1 – 2         Bakov              –    Spoje                        14:9               Holý

                12:30                      vyhlášení dorostenek                                

    1.         12:40     5 – 2         Modřany           –    Březno                       2:8                Voldan

    2.         13:07     4 – 1         Čakovice          –    Bakov                        1:8                Voldan

    3.         13:34     3 – 5         Stará Huť         –    Modřany                    2:8                Jáneš

    4.         14:01     2 – 4         Březno             –    Čakovice                    9:1                Jáneš

    5.         14:28     1 – 3         Bakov              –    Stará Huť                  16:1               Holý

    6.         14:55     4 – 5         Čakovice          –    Modřany                    2:8                Holý

    7.         15:22     2 – 3         Březno             –    Stará Huť                  10:2               Jáneš

    8.         15:49     5 – 1         Modřany           –    Bakov                        6:9                Jáneš

    9.         16:16     3 – 4         Stará Huť         –    Čakovice                    6:3                Holý

  10.         16:43     1 – 2         Bakov              –    Březno                       6:4                Holý

                17:15                     vyhlášení žákyň, ukončení

 

starší žákyně

Bakov

Březno

SH

Čako

Modřany

skóre

body

poř.

Bakov

ZHP

6:4

16:1

8:1

9:6

39:12

8

1.

Březno

4:6

26.

10:2

9:1

8:2

31:11

6

2.

Stará Huť

1:16

2:10

1.

6:3

2:8

11:37

2

4.

Čakovice

1:8

1:9

3:6

2017

2:8

7:31

0

5.

Modřany

6:9

2:8

8:2

8:2

Řevnice

24:21

4

3.

 

 

dorostenky

Bakov

Spoje

Březno

Čako

Modřany

skóre

body

poř.

Bakov

ZHP

14:9

7:4

5:5

6:4

32:22

7

1.

Spoje

9:14

21.

8:4

8:9

7:5

32:32

4

3.

Březno

4:7

4:8

1.

3:6

7:6

18:27

2

4.

Čakovice

5:5

9:8

6:3

2017

4:7

24:23

5

2.

Modřany

4:6

5:7

6:7

7:4

Řevnice

22:24

2

5.