You are here

Mistrovství republiky starších žáků 2016

MČR starších žáků 2016 - Modřany

FOTKY

 

Účastníci:

TJ Spartak Modřany

TJ Plzeň-Újezd

TJ Sokol Ostopovice 

TJ Sokol Krčín

SK Studénka

TJ Jiskra Rasppenava

 

Rozhodčí: Michal Kratochvíl, Jan Václavek, Miroslav Beran

 

PÁTEK - 17. ČERVNA 2016

7:00     snídaně

7:30     schůzka vedení a zástupců družstev – předání soupisek a dalších náležitostí

8:00     slavnostní zahájení – nástup všech účastníků MČR - slib, hymna

8:30

TJ SOKOL OSTOPOVICE

×

TJ PLZEŇ-ÚJEZD

12:24  (8:14)

Kratochvíl

9:40

TJ SOKOL KRČÍN

×

TJ JISKRA RASPENAVA

21:18 (12:9)

Václavek

10:50

SK STUDÉNKA

×

TJ SPARTAK MODŘANY

21:8 (12:2)

Kratochvíl

12:00   oběd

14:30

TJ PLZEŇ-ÚJEZD

×

TJ JISKRA RASPENAVA

26:14 (14:4)

Beran

15:40

SK STUDÉNKA

×

TJ SOKOL OSTOPOVICE

21:9 (10:6)

Václavek

16:50

TJ SPARTAK MODŘANY

×

TJ SOKOL KRČÍN

16:24 (6:9) Beran

18:00   večeře

20:00   schůzka vedení a zástupců družstev – připomínky

 

SOBOTA - 18. ČERVNA 2016

7:30     snídaně

8:30

TJ PLZEŇ-ÚJEZD

×

SK STUDÉNKA

17:14 (9:9)

Václavek

9:40

TJ JISKRA RASPENAVA

×

TJ SPARTAK MODŘANY

19:16 (12:9) Beran

10:50

TJ SOKOL OSTOPOVICE

×

TJ SOKOL KRČÍN

31:35 (18:18) Kratochvíl

12:00   oběd

14:00

TJ SPARTAK MODŘANY

×

TJ PLZEŇ-ÚJEZD

2:11 (1:6)

Kratochvíl

15:10

SK STUDÉNKA

×

TJ SOKOL KRČÍN

23:15 (13:9)

Beran

16:20

TJ JISKRA RASPENAVA

×

TJ SOKOL OSTOPOVICE

30:19 (15:9)

Václavek

18:00   večeře

20:00   schůzka vedení a zástupců družstev – připomínky

 

NEDĚLE - 19. ČERVNA 2016

7:00     snídaně

8:00

TJ SOKOL KRČÍN

×

TJ PLZEŇ-ÚJEZD

17:23

Václavek

9:10

TJ SOKOL OSTOPOVICE

×

TJ SPARTAK MODŘANY

16:18

Beran

10:20

TJ JISKRA RASPENAVA

×

SK STUDÉNKA

17:21

Kratochvíl

Konečné pořadí:

1.místo TJ Plzeň - Újezd

2.místo SK Studénka

3.místo TJ Sokol Krčín

4.místo TJ Jiskra Raspenava

5.místo TJ Spartak Modřany

6.místo TJ Sokol Ostopovice

 

Nejlepší hráči:

Brána - Falhar Jakub Studénka (2.místo Matěj Dynda Modřany)

Obrana - Nový Martin Plzeň - Újezd (2.místo Darek Vágner)

Útok - Říha Martin - Plzeň-Újezd

Střelec - Fišer Jiří Krčín - 66 branek

 

Nejužitečnější hráči:

Raspenava - Vladár Vít

Studénka - Krupa Kamil

Ostopovice - Polcar Jan

Modřany - Vágner Darek

Krčín - Esender Patrik

Plzeň - Říha Martin