Rozpis

10. říjen 2020

koeduci

 

8:00

TJ Avia Čakovice

x Modřany   Broučková
starší žákyně   9:05 TJ Avia Čakovice x Modřany   Spoustová
ženy   10:10 TJ Avia Čakovice x Modřany   Rys
starší žáci   11:25 TJ Avia Čakovice x Modřany   Šimáček
dorostenky   12:30 TJ Avia Čakovice x Modřany   Rys
muži   13:45 TJ Avia Čakovice x Modřany   Šimáček
               
I. liga ženy sk. B   14:30 Modřany x Sokol Blovice    
II. liga muži sk. A   15:00 TJ Sp. Rožmitál p/T x Modřany    
               
11. říjen 2020
II. liga muži sk. A   9:30 Sokol Tymákov B x Modřany    
I. liga ženy sk. B   11:00 Modřany x TJ Přeštice    

 

Tréninky

Tréninky

úterý

žáci

16:30 - 18:00

 

dorostenci + muži

18:00 - 20:00

středa

mlžky + stžky

16:30 - 18:00

 

dky

17:00 - 18:30

 

ženy

18:00 - 20:00

čtvrtek

koeduci + žáci

16:30 - 18:00

  dorostenci + muži

18:00 - 20:00

 pátek

přípravka

16:30 - 17:30

 

stžky 

16:30 - 18:00

 

ženy + dky

18:00 - 20:00

 

 

Oslavy 80 let národní házené v Modřanech a 115 let od vzniku NH

Fotografie naleznete ZDE

 

Program:

9:00 Zápas žactva

10:00 Turnaj generací

5 družstev žen

5 družstev mužů

17:00 Utkání Fanoušci x Výběr Modřan

17:30 Kapela Fernetový opar

 

Zajištěno občerstvení, rozpálený gril,

kolem 16 hodiny pečené maso.

 

Moc se na Vás těšíme!

 

Kdo by si chtěl zahrát, kontaktujte nás

prosím na email MagdickaV@seznam.cz

46. ročník Českého poháru - muži - osmifinále

Ž A T E C, 2 0 2 0 - skupina "B"         
                   
46. ročník Českého poháru - muži - osmifinále         
hala OASOŠZE Žatec, 4.1.2020 Žatec Všenice Most Raspenava Modřany Chomutov skore body pořadí
TJ Žatec Ž 5 : 7 13 : 12 11 : 7 11 : 9 18 : 11 58 : 46 8 2.
TJ Všenice 7 : 5 A 14 : 12 14 : 9 10 : 11 14 : 13 59 : 50 8 1.
Baník Most NH 12 : 13 12 : 14 T 13 : 8 14 : 12 17 : 8 68 : 55 6 3.
TJ Jiskra Raspenava 7 : 11 9 : 14 8 : 13 E 6 : 10 9 : 14 39 : 62 0 6.
TJ Spartak Modřany 9 : 11 11 : 10 12 : 14 10 : 6 C 12 : 13 54 : 54 4 5.
KNH Chomutov 11 : 18 13 : 14 8 : 17 14 : 9 13 : 12 2020 59 : 70 4 4.

 

Střelci

                    Celkové pořadí
Kaplan Jaroslav MOD 1 2 4 9 6     22 2.-3.
Jetel Matyáš MOD 2 3 6 1 2     14  
Štěrba Jaroslav MOD 1 2           3  
Jáneš Lukáš MOD 5 3 2 1 4     15  

Superpohár starších žákyň Pustějov

Superpohár 2019

4.5.2019 Pustějov

starší žákyně

Nábor

Superpohár mladších žákyň 2019

ROZPIS UTKÁNÍ ZDE

Na obrázku může být: text

Memoriál L. Semeráka a L.Řezníčka - 15.ročník - ženy

Na obrázku může být: 11 lidí, smějící se lidé

ZHP mladší žákyně 2019

Na obrázku může být: 9 lidí, smějící se lidé

Memoriál Mirky Sainerové - ženy 12.1.2018 Dobříš

Ženy na Dobříši vybojovaly 4. místo.

Sestava:

Tereza Sedláková

Beata Krupařová, Daniela kOlářová, Daniela Holmanová, Šárka Schülerová, Irena Duchková

Zuzana Duchková, Radka Kremlíková, Barbora Kovaříková, Hana Kadlecová, Eva Malá, Veronika Krupařová, Kristýna Jirásková

Pages

Subscribe to modrany.narodnihazena.cz RSS