Akce

 

2018

12.5.

OP: TJ Sokol Podlázky x Modřany

13.5.

2.liga: TJ Sokol Ejpovice x Modřany

16.5.

OP : 16:30 starší žákyně B Modřany x KNH Spoje

18.5.

OP : 17:00 starší žákyně A KNH Spoje x Modřany

19.5.

OP : Modřany x KNH Spoje

20.5.

2.liga: Sokol Tymákov x Modřany

přátelské utkání starší žákyně v Tymákově

9. - 13.7.

Příměstský tábor
4. - 10.8.

Soustředění

Tréninky

Tréninky

od 3.4.2018

úterý

mladší + starší žáci

16:00 - 17:00

 

starší žáci + dci

17:00 - 19:00

 

dorostenci + muži

18:00 - 20:00

středa

mladší žákyně

16:00 - 17:00

 

starší žákyně + dky

17:00 - 18:30

 

ženy

18:00 - 20:00

čtvrtek

starší žáci 

16:00 - 18:00

 

dorostenci + muži

18:00 - 20:00

pátek

koeduci 

16:00 - 17:00

 

přípravka

16:30 - 17:30

 

starší žákyně

17:00 - 18:30

 

dky + ženy

18:00 - 20:00

 

Modřanský méďa a Spoje open

PŘÍPRAVNÉ TURNAJE MLADŠÍHO ŽACTVA A KOEDUKOVANÉ MLÁDEŽE

… aneb užijte si házenkářský víkend v Praze a připravte se na jarní část sezóny!

 

7. – 8. dubna 2018

Rozlosování zde

Turnaj starších žáků a žákyň O pohár starosty Čakovic 24.3.2018

Fotka uživatele Míra Duroš Svoboda.Fotka uživatele Vilčáková Magdaléna.

Turnaj muži Jihlava 18.2.2018

TURNAJ JIHLAVA - muži

18.únor 2018

První turnaj mužů v zimní přestávce, kde hlavním úkolem bylo si zahrát, nezranit se a případně se pokusit soupeře překvapit. Hrála proti nám družstva, která jsme neznali a nevěděli, co od nich čekat: Humpolec, Ostopovice, 1. NH Brno a domácí Jihlava. Protivníky, kteří mají povětšinou (a na rozdíl od nás) ligové zkušenosti, jsme však dokázali potrápit.

Fotka uživatele TJ Spartak Modřany.

Memoriál Mirky Sainerové 3.2.2018 Dobříš

Družstvo žen obsadilo 1. místo

Fotka uživatele TJ Spartak Modřany.

Sestava: stojící zleva: Hana Čermáková, Magdaléna Vilčáková, Petra Duchková, Veronika Krupařová, Daniela Kolářová, Zuzana Lubovská, Irena Duchková, Josef Škvor

Klečící zleva: Kateřina Grohmanová, Tereza KLímová, Hana Kadlecová, Beata Krupařová, Eva Malá

Ležící: Tereza Sedláková

ZHP starší žákyně, starší žáci a dorostenci - oblastní kolo 2018

Dorostenci vybojovali 1. místo a postupují do čtvrtfinále ZLM, které se uskuteční 3.2. v Řevnicích.

Starší žákyně byli 2. a 5. a starší žáci 3.

Turnaj mladších žákyň Dobříš

Turnaj mladších žákyň 13. 1. 2018 Dobříš

Naše děvčata výjimečně hrají za Spoje Praha!

Začátek turnaje v 8:00 hodin. Hrací doba 1x 20 min bez přestávky.

 

  8:00

Stará Huť

-

Čakovice

 

  8:20

Tymákov        

-

Spoje Praha

 

  8:40

Louka

-

Přeštice

 

  9:00

Litvínov

-

Stará Huť

 

  9:20

Tymákov        

-

Louka

 

  9:50

Spoje Praha

-

Čakovice

 

10:10

Přeštice

-

Litvínov

 

10:30

Stará Huť

-

Tymákov        

 

10:50

Čakovice

-

Louka

 

11:10

Spoje Praha

-

Přeštice

 

11:40

Čakovice

-

Litvínov

 

12:00

Přeštice

-

Tymákov        

 

12:20

Louka

-

Stará Huť

 

12:40

Litvínov

-

Spoje Praha

 

13:00

Čakovice

-

Tymákov        

 

13:30

Stará Huť

-

Přeštice

 

13:50

Louka

-

Spoje Praha

 

14:10

Tymákov        

-

Litvínov

 

14:30

Přeštice

-

Čakovice

 

14:50

Spoje Praha

-

Stará Huť

 

15:10

Litvínov

-

Louka

 

                           

 

 

Mistrovství ČR 2017 - dorostenci - Studénka

 

Mistrovství dorostenců 2017 

1.   TJ Plzeň-Újezd   5 5 0 0 167 : 98 10
2.   SK Studénka   5 3 0 2 124 : 94 6
3.   Sokol Tymákov   5 3 0 2 127 : 129 6
4.   Sokol Dobruška   5 3 0 2 102 : 106 6
5.   TJ Spartak Modřany   5 1 0 4 83 : 154 2
6.   Baník Most NH   5 0 0 5 110 : 132 0

foto zde

Pohár dorostenek 2017

Pohár dorostenek 2017

1.   TJ Stará Ves n. O.   6 6 0 0 103 : 66 12
2.   Sokol Svinov   6 4 1 1 67 : 52 9
3.   Sokol Tymákov   6 4 0 2 90 : 56 8
4.   KNH Litvínov   6 3 1 2 65 : 60 7
5.   SK Autonot Jihlava   6 2 0 4 55 : 74 4
6.   TJ Spartak Modřany   6 1 0 5 28 : 63 2
7.   TJ Spoje Praha   6 0 0 6 57 : 94 0

foto zde

 

 

Stránky

Subscribe to modrany.narodnihazena.cz RSS